Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Вартові Галактики 2

Рік:
Ор. назва:
Guardians of the Galaxy Vol. 2
Країна:
США
Режисер:
Джеймс Ганн
Тривалість:
02:15:46
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія LeDoyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Команда Вартових Галактики борознить космос, виконуючи найнебезпечніші місії. Настільки несхожі один на одного, людина з Землі Пітер Квилл, що володіє зеленою шкірою Гамора, здоровань драгс, Єнот-Ракета і деревне паросток Грут примудряються знайти спільну мову, хоч і не завжди успішно. Несподівана поява батька Пітера, якого той ніколи не бачив, змушує друзів розділитися: Пітер, Гамора та драгс відправляються на райську планету, яка є домівкою батька Пітера і одночасно їм самим, Ракета і Грут залишаються, щоб полагодити корабель. Але поділ не може привести ні до чого хорошого. Поки частина команди перебуває на дивній планеті, Ракета і Грут піддаються нападу Йондо, який колись викрав Кріса з Землі. За Гаморою полює її сестра Небула, яка мріє нарешті здолати її в поєдинку і помститися за страждання, які з вини Гамори вона перенесла в дитинстві. Пітер якийсь час насолоджується сімейною ідилією, однак, його друзі зауважують, що служниця, єдиний мешканець планети, щось приховує, і їм треба знати, що саме. Героям знову судилося пережити неймовірні пригоди, ще раз врятувати Галактику і зрозуміти, що значить бути справжньою сім'єю. ©Kino4ua Вартові Галактики 2 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?