Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Про що думають коти

Рік:
Ор. назва:
Inside the Mind of a Cat
Країна:
США
Режисер:
Енді Мітчелл
Тривалість:
01:07:57
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | BambooUA
Переклад:
Original English Оригінал
Коти є найдововижнішими і лагідними тваринами у світі. Цей документальний фільм розповідає глядачеві про тих кого не люблять собаки, а саме про котів. Дуже важко собі уявити що відбувається у голові кота. Та нові відкриття можуть нарешті полегшити розуміння найзагадковіших супутників. Дехто вважає, що коти мало що вміють. Цей фільм доведе, що це не так. Краще забудьте усе. що знаєте про котів. Нове покоління вчених кидає виклик попереднім уявленням. Вони розумні, допитливі та добре взаємодіють з людьми. ©Kino4ua Про що думають коти 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.9
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?