Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Вартівник / Месник (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Vigilante
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Джонг-Йол Чой
Тривалість:
00:50:57
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | BambooUA
Підвищене почуття справедливості може виявитися серйозною загрозою для мирного суспільства. Незважаючи на те, що правосуддя є частиною правоохоронної системи на державному рівні, знаходяться ті, хто намагається перетягнути всю ковдру на себе, думаючи, що звичайної міри закону недостатньо. Серед таких героїв опиняється зразковий студент із поліцейської академії, який присвячує увесь вільний час тому, щоб карати злочинців понад те, що їм наказано вищими чинами в структурі покарань. Його повністю поглинає одержимість від думки, що справжні лиходії занадто легко відбуваються, і тому він жадає взяти контроль над виконанням покарань у свої власні руки. Невідомо як далеко прагнення юнака в очищенні світу від усього поганого можуть зайти, але поки що на нього не знаходиться управи... ©Kino4ua Вартівник / Месник (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.8
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?