Kino4ua.com
Моя колекція
Kino4ua.com » Актори фільмографія » Марлон Вайанс

Марлон Вайанс - біографія, особисте життя, фільмографія.

0
Американський актор, режисер, продюсер і сценарист. Марлон Вайанс народився у звичайній родині. Мати його була домогосподаркою, батько - керуючим в супермаркеті. Марлон наймолодша дитина з десяти дітей. Вся сім'я Вайансів дотримується світогляду «Единобожия».

Кожна дитина з Вайансів проявила себе творчо, але в основному успішно їм далися комедійні жанри. Брати Вайанс широко відомі в Голлівуді. У 1995 році вони запустили однойменний серіал, в якому Марлон Вайанс був сценаристом і продюсером.

Творча діяльність Марлона Вайанс / Marlon Wayans
На Марлона вплинули його старші брати Кінен Айворі і Деймон Кайл. Завдяки ним він прийшов в кінематограф, вперше знявшись у фільмі «Я дістану тебе, ублюдок».

Потім Марлон почав виступати зі своїм братом Шоном. Вони брали участь в шоу «У яскравих фарбах» в якості комедійних акторів. Пізніше разом не тільки знялися в комедіях «Дуже страшне кіно», «Білі навшпиньки», «Пустун», «Без ансамблю», а й доклали до них руку як сценаристи і продюсери.

Пародійна комедія «Не погрожуй Південному Централу, попиваючи сік у себе в кварталі» 1996 року показувала життя молодих афроамериканців в чорному американському гетто, висміюючи теми расизму, смертності, злочинності, сексу і наркотиків. Головні ролі зіграли брати Шон і Марлон Уайанс.

Все частіше Марлону стали пропонувати серйозні ролі у великому кіно. У 2000 році він зіграв у драмі Даррена Аронофскі «Реквієм за мрією». Фільм користувався великою популярністю, ставши культовим серед молоді.

2013 рік став успішним для актора. Вайанс знявся в серіалі «У нормі», фільмах «Копи в спідницях» і «Будинок з паранормальними явищами», вихід сиквела якого був запланований на 2014 рік.

Особисте життя Марлона Вайанса / Marlon Wayans
Марлон Вайанс і актриса Анжеліка Заккар виховують двох дітей - Шона Хауелла і Ернан Заккар.

Фільмографія Марлона Вайанса / Marlon Wayans
1988 - Я дістану тебе, ублюдок - Pedestrian
1990-1994 - У яскравих фарбах (серіал) - Various
1995-1999 - Брати Уейенс (серіал) - Marlon Williams
1995-2000 - Казкові історії для всіх дітей (серіал) - Itch
2006 - За посмішкою
2017 - Голяка
 

Сценарист Марлон Уайанс / Marlon Wayans
1990-1994 - У яскравих фарбах (серіал)
1995-1999 - Брати Уейенс (серіал)
 

Продюсер Марлон Вайанс / Marlon Wayans
1995-1999 - Брати Уейенс (серіал)
2013 - Second Generation Wayans (серіал)

Чи подобається вам цей актор / актриса?


Коментувати