Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Сьома петля часу: Лиходійка насолоджується безтурботним життям у шлюбі зі своїм найлютішим ворогом!

Рік:
Ор. назва:
Loop 7-kaime no Akuyaku Reijou wa, Moto Tekikoku de Jiyuu Kimama na Hanayome Seikatsu wo Mankitsu suru!
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Казуя Івата
Тривалість:
1 серія: 23.50 (цілком серій: 12)
Переклад:
Українська мова Субтитри | Legat, Багатоголосий закадровий | 48 Volts, FanVoxUA, СКО
П'ятнадцять років життя герцогська дочка Ріше Ірмгард Верцнер готувалася стати майбутньою королевою, але зазнала повного краху, коли спадковий принц розірвав із нею заручини заради іншої. Вигнана з батьківщини, Ріше стала купцем і досить успішно будувала бізнес, доки не загинула. А після цього вона повернулася на п'ять років тому у сцену розриву заручин. Приголомшена Ріше, що відбувається, проте не розгубилася і заново влаштувала своє життя, але цього разу як травниця. Але вона знову померла в кольорі літа і передбачувано опинилася перед очима нареченого.
Усвідомивши, що будь-яка дрібниця має вплив на долю, Ріше прожила вже шість різних життів: була купцем, травницею, покоївкою і навіть лицарем. Ось тільки щоразу вона встигала дожити лише до двадцяти років, а потім так чи інакше вмирала через розв'язану сусіднім королем великомасштабну війну.
Розпочавши сьоме коло, Ріше вирішила, що з неї вистачить інтенсивних пригод та повної зайнятості. Так, було весело, але час і честь знати. Вона прагне нарешті пожити на своє задоволення і не думати про завтрашній день. Та й бажано ще протягнути до старості, а не потрапити в чергову тимчасову петлю. Тут їй під руку підвертається той самий кровожерливий король-тиран Арнольд Хайн, який згодом влаштує війну, і пропонує вийти за нього заміж, пообіцявши, що виконуватиме будь-яке її бажання. ©Kino4ua Сьома петля часу: Лиходійка насолоджується безтурботним життям у шлюбі зі своїм найлютішим ворогом! 2024 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?