Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

За що нам це?

Рік:
Ор. назва:
Qu'est-ce qu'on a encore fait au bon Dieu?
Країна:
Франція
Режисер:
Філіп де Шоврон
Тривалість:
01:38:16
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал
Чим старшою стає людина, тим більше у неї шансів опинитися у кризі. І хоч головні герої французького комедійно-драматичного фільму «За що нам це?» схильні до кризових ситуацій, вони намагаються до всього підходити з гумором.
Дія починається в той момент, коли Клод і Марі стикаються з черговими проблемами в їхньому непростому житті. Але це зовсім не біда, адже їхні родичі поспішають уже на допомогу. Проте ця допомога знову призводить до дивних наслідків. Проблема в тому, що всі родичі сповнені рішучості залишити Францію разом зі своїми жінками та дітьми. Саме так вони хочуть спробувати знайти життя, яке виявиться для них куди комфортнішим. Ось тільки Клод та Марі зовсім не готові до таких подій. Вони не збираються їхати і хочуть залишити у країні своїх родичів. Але як це зробити? На це питання їм ще доведеться спробувати відповісти. ©Kino4ua За що нам це? 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?