Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Нурієв. Білий Ворон

Рік:
Ор. назва:
The White Crow
Країна:
Велика Британія, Франція
Категорія:
Режисер:
Рейф Файнс
Тривалість:
02:07:03
Переклад:
Очікується
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Про життя легендарного артиста балету, балетмейстера та соліста Ленінградського театру опери та балету імені Кірова, Рудольфа Нуреєва, який став одним із найвідоміших «неповернених» та зрадників батьківщини. Талант радянського артиста балету був оцінений, але постійний тиск з боку КДБ під час гастролей закордоном почав заважати розвивати кар'єру та наводити на думку про життя в Європі. Після чергового виступу в Парижі, Рудольф приймає доленосне рішення та просить політичного притулку, щоб розпочати нове, вільне життя на Заході, де він зможе творити без постійного тиску. ©Kino4ua Нурієв. Білий Ворон 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.6
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?