Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Пістолет

Рік:
Ор. назва:
Pistol
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Денні Бойл
Тривалість:
00:47:00
Переклад:
Очікується
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
"Пістолет" - це міні-серіал, що складається з 6 серій і розповідає про панк-рух Великобританії, що викликав повсюдний хаос у суспільстві, відомому своїми традиціями, культурою та етикетом. Це змусило багатьох інакше поглянути на світ. Це змусило багатьох британців глянути на себе в дзеркало, щоб зрозуміти необхідність змін.

Це були чоловіки та жінки, кинуті та знедолені суспільством. Вони були забуті власними сім'ями, які намагалися зробити з них зразкових дітей та громадян Великобританії. Ці люди мали беззастережно робити все, що від них вимагалося. Вони мали відповідати нормам чи прийняти він остракізм із боку прапороносців праведності. Але герої серіалу «Пістолет», заснованого на реальних особистостях та подіях, обрали інший шлях. ©Kino4ua Пістолет 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.6
1 сезон
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?