Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Короткий термін 12

Рік:
Ор. назва:
Short Term 12
Країна:
США
Режисер:
Дестін Деніел Креттон
Тривалість:
01:36:49
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
У Сполучених Штатах з великою увагою ставляться до виховання важких підлітків, занесених до групи ризику і страждають на різні психологічні розлади. Існують навіть спеціальні центри, в які на деякий час поміщають таких дітей, щоб ті, під ретельним наглядом дорослих, могли пройти там курс реабілітації. Саме до однієї з таких установ влаштовується працювати головна героїня фільму молода дівчина Грейс разом зі своїми друзями.
Одного разу з новою групою до центру прибуває дівчинка-тінейджер на ім'я Джейден, яка має дуже поганий і бунтарський характер. Своєю поведінкою вона привертає увагу героїні, і недарма, адже та бачить у ній саму себе лише десятирічну давність. Спілкування з новою підопічною змушує Грейс вдаватися у болючі спогади, і знову їх переживати. ©Kino4ua Короткий термін 12 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?