Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Марні

Рік:
Ор. назва:
Marnie
Країна:
США
Режисер:
Альфред Гічкок
Тривалість:
02:10:23
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Марні – молода жінка, яка грабує фірми, у яких працює. Вона майстерно змінює зовнішність і імена, тому її неможливо спіймати. Кожного разу вона влаштовується на нове місце, деякий час там працює, а потім зникає, прихопивши чимало цінного. І так могло би продовжуватись доволі довго, якби вона не влаштувалась до Марка Ратленда. Чоловік у неї закохався і забажав одружитись. А ще він розкрив її таємницю, тому поставив хитрий ультиматум – або вони одружуються, або він здає шахрайку поліції. Звісно, Марні обирає перший варіант. Вони починають жити разом, і поступово жінка відкривається чоловікові. Він бачить її справжню, та чи це те, що йому б хотілось знати? Марк і не уявляє, скільки таємниць є у його дружини, і які фобії живуть у її свідомості. На нього чекає чимало «відкриттів», але невідомо, чим вони обернуться для подружжя… ©Kino4ua Марні 1964 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?