Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Якось на трасі (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Pewnego razu na krajowej jedynce / Dead End
Країна:
Польща
Режисер:
Ґжеґож Ярошук, Якуб Пятек
Тривалість:
00:30:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТакТребаПродакшн
Переклад:
Польська - Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
У групи попутників з'являється цікава ідея. Щоправда, вона була б досить гарною, якби не була здійснена спонтанно. Так, наші головні герої вирішуються на обмін автомобілями зі справжніми бандитами, які кілька годин тому пограбували банк. Тепер їм доводиться ховатися не лише від поліції, а й від злочинців, адже у багажнику цього автомобіля прихована досить велика винагорода. До чого це все приведе? Чи зможуть вони вийти сухими з води чи зіткнутися із максимальними проблемами у житті? ©Kino4ua Якось на трасі (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.1
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?