Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Поклик ночі (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Call of the Night
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ітамура Томоюкі
Тривалість:
1 серія: 23:43 (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA, Gwean&Maslinka, Dzuski
Морі Коу, нездатний заснути або знайти задоволення в повсякденному житті, починає досліджувати місто вночі, де зустрічає дивне блакитнооке дівчисько з хитрою посмішкою, яка пропонує допомогти жахливому безсонню, спавши поряд з ним. Це відбувається після того, як певна зустріч дає незнайомцю здібності, які виявляються схожими на далекого предка, могутнього легендарного вампіра. Побоюючись, що його життя може піти навперейми з новими здібностями, він намагається зберегти таємницю.

Якось вирушивши так погуляти під місячним світлом Коу знайомиться з усміхненим дівчиськом, Назун Нанакусу, що діагностує винуватця невиліковної лікарями безсоння: незважаючи на характерні зміни в особистому житті, хлопчина все ще заперечує приналежність до надприродного. Дівчина каже, що не зможе заснути, якщо не радітиме тому, як він проводить час у ранковий час. Коли з'ясовується, що вона дозволила його поточні турботи, милашка запрошує його повернутися до крихітної квартири на околиці міста, щоб поділити жорсткий футон. Через 2 години ближче до ранку, не підозрюючи, що хлопець лише симулює несвідомий стан, красуня нахиляється над юнаком – і кусає за шию! ©Kino4ua Поклик ночі (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.4
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?