Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Слагтерра: Східні печери

Рік:
Ор. назва:
Slugterra: Eastern Caverns
Країна:
Канада
Категорія:
Режисер:
Ендрю Дункан, Річ Джонсон
Тривалість:
01:28:16
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Піксель
Переклад:
Original English Оригінал
Робітники знаходять у одному з тунелів Слагтерри стародавній портал. Вони повідомляють про це Королю Пращі. Той зі своєю вартою намагається оглянути артефакт, але члени Клана Тіней, що раптово з'явилися, не дають їм цього зробити. Тоді на місце прибуває Елай Шейн та його команда - Тріксі, Корд, Пронто та Джунджей. Члени клану підпускають їх до знахідки, оскільки вони мають могутні істоти Елементалі. Їхня енергія активує портал, що відкриває вхід у далекі світи. Шейн та його команда вирішують вирушити до Східних печер, щоб повернути Джунджея додому. Однак йому зовсім не радіють у рідних краях. У минулому свідомість Джунджея перебувало під владою злого слимака, через що хлопець почав прислуговувати Імператору і руйнувати Східні печери. Тепер йому необхідно повернути довіру місцевих жителів та допомогти їм відновити рідний край. ©Kino4ua Слагтерра: Східні печери 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?