Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Земля до початку часів 2: Пригоди у Великій долині

Рік:
Ор. назва:
The Land Before Time II: The Great Valley Adventure
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Рой Ален Сміт
Тривалість:
01:13:49
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Чарівна група з п'яти динозаврів живе у своїй долині, мирно та безпечно, але вони хочуть пригод. Тому вони планують вирушити у подорож, щоб відкрити для себе нові території. Тим часом двоє злодіїв крадуть яйце у пташеня. Друзі намагаються забрати яйце для себе, навіть не знаючи, що про це їхні батьки не знають, але в процесі вони помилково створюють отвір у долині, дозволяючи двом злим динозаврам проникнути в їхній будинок. Коли це відбувається, всі жителі долини поєднуються, щоб боротися проти них і зберігати мир на своїй території. ©Kino4ua Земля до початку часів 2: Пригоди у Великій долині 1994 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?